^Powrót na górę
foto1

Bal karnawałowy Uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa karnawałowa.


Dnia 23 stycznia br. korzystając z zaproszenia organizatorów balu, Pani Kierownik Marty Kuliś ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu, Podopieczni Naszego Domu wraz z Panią Dyrektor Ireną Kawa i Terapeutami, udali się po raz kolejny na bal karnawałowy Uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy. Tym razem bal odbył się w  Dąbrowie Tarnowskiej w Dworze Czernia, w którym wzięło udział 160 podopiecznych z czterech Środowiskowych Domów Samopomocy: z Oleśnicy, Ryglic, Dąbrowicy i Siedlca. 

Zaproszenie na bal przyjęli także i zaszczycili swoją obecnością: Burmistrz Miasta i Gminy Radłów Pan Zbigniew Mączka, Z-ca Burmistrza Pan Wiesław Armatys, Burmistrz Miasta Dąbrowy Tarnowskiej Pan Krzysztof Kaczmarski, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Pani Barbara Marcinkowska, Pani Diana Dembicka, Redaktor Czasopisma Radło Pani Anna Kędzior, Dziennikarz Gościa Tarnowskiego  Pan Grzegorz Brożek oraz Kierownicy ŚDS-ów Pani Maria Bielaszka z Dąbrowicy oraz Pani Ewa Bardo-Madeja z Ryglic wraz z Terapeutami.
Wszyscy Podopieczni czterech Placówek bawili się znakomicie w rytm muzyki przez wiele godzin. Spotkanie to miało charakter integracyjny i poznawczy.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Relacja portalu Gość Tarnowski


Relacja zdjęciowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu: