^Powrót na górę
foto1

Artystyczna niespodzianka

W związku z przypadającym 27 marca Świętem Wszystkich Ludzi Teatru nasi Podopieczni zagrali „bajkowy” spektakl dla Przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Oleśnie, zabierając ich jednocześnie do małego teatru na sztukę pt. „Witajcie w naszej bajce”.  Wszystkim Artystom i Ludziom związanym z teatrem w dniu Ich Święta życzymy radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Czytaj więcej...

Wiosenna ścieżka zdrowia

Grupa naszych Podopiecznych spragniona słonecznej pogody przywitała wiosnę maszerując z kijkami do nordic walking do pobliskiego lasu, jak również ćwicząc na siłowni plenerowej. Połączenie aktywności fizycznej z radością przebywania na świeżym powietrzu doskonale poprawia kondycję fizyczną i psychiczną oraz wydolność i odporność naszych organizmów. Na pewno niebawem powtórzymy taki trening!

Czytaj więcej...

Zespół Downa, czyli dodatkowy chromosom miłości

21 marca wraz z powitaniem wiosny, nasi Podopieczni obchodzili przypadający na tę datę Światowy Dzień Zespołu Downa, nazywany również dniem kolorowej skarpetki.
W gronie naszych Podopiecznych mamy dwie osoby z Zespołem Downa – Piotrka i Januszka, a o których na tę okazję został przygotowany film, obrazujący ich codzienne życie w naszej placówce. Zapraszamy do obejrzenia!

https://www.youtube.com/watch?v=NK5s6JyDdOs

Czytaj więcej...

"Witajcie w naszej bajce"

Bajki, Bajeczki, Bajunie…
Powiedzcie drodzy jakże smutny i ubogi byłby świat bez nich.
Dzięki Wam możemy marzyć, możemy być małymi dziećmi z wielką wyobraźnią,
odbywać podróże do krain pełnych fantazji, magii i humoru.
Kochamy Wam bajki, bo wy jesteście prawdziwymi przyjaciółmi!

https://www.youtube.com/watch?v=_p5m0MgYdhc