^Powrót na górę
foto1

Rada Rodziców

Pan Wiesław Trójniak

Pani Małgorzata Bystrowska

Pani Jolanta Konieczny

Pani Urszula Fido

Ogłoszenie o pracę

Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy
ogłasza nabór na wolne stanowisko: Psycholog.

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel.: 14 641 00 42, e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy – Oleśnica 73, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

 

My też szyjemy!!!

Idąc wzorem i przykładem innych Placówek, Nasz Dom przystąpił do szlachetnej akcji, jaką jest szycie maseczek. Aby wesprzeć placówki medyczne, nawiązaliśmy współpracę z Krakowskim Komitetem Zwalczania Raka w Krakowie - Stowarzyszeniem działającym na rzecz onkologii.  Uszyte maseczki zostaną przekazane dla Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddziału w Krakowie oraz szpitali i placówek, którym ten sprzęt jest w obecnej chwili bardzo potrzebny.
Dziękujemy Prezesowi Stowarzyszenia "Otwarte Serce" Bogdanowi Sosinowi, za włączenie Naszej Placówki w tak szlachetną akcję.
RAZEM  MOŻEMY  WIĘCEJ, RAZEM  MOŻEMY  WSZYSTKO !!!!

Czytaj więcej...

Komunikat Dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy

W związku z procedurami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się KORONAWIRUSA wszyscy Podopieczni, Pracownicy oraz Bliscy Członkowie Rodzin, którzy w ostatnim czasie wrócili z zagranicy (z krajów zagrożonych), proszeni są o pozostanie w domach przez najbliższe 2 tygodnie.
Proszę o poważne potraktowanie niniejszego komunikatu.

Irena Kawa
Dyrektor ŚDS