^Powrót na górę
foto1

Kubki na jesienną herbatkę...

Za nami gorące lato. Na dworze zrobiło się chłodno, a tym samym przyszła chęć na ciepły, rozgrzewający napój. A w czym będzie smakowała ulubiona herbata, jak nie w samodzielnie ozdobionym kubku? Podopieczni naszego Domu w ramach zajęć arteterapeutycznych, wykorzystując metodę zdobnictwo i dekoratorstwo przystąpili do wykonania personalizowanych kubków ceramicznych przy użyciu kolorowych markerów. Podopiecznym podczas zajęć towarzyszyła radość z wykonywanych prac, które zabrali do swoich domów.

Czytaj więcej...

"Niezwykła moc zwykłego czytania"

Dnia 21 września nasza Placówka wzięła udział w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego pn. "Niezwykła moc zwykłego czytanie". Brawo dla Jadzi, która zajęła II miejsce oraz Małgosi i Piotrka, którzy otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej...

"W Bacówce"

19 września br. odwiedzili nas aktorzy z Agencji Artystycznej "Galana" z przedstawieniem "W Bacówce". Był to spektakl o codziennym życiu górali podany w sposób wesoły, wręcz kabaretowy. Głowni bohaterowie Jędrek i Maryna poszukują żony dla swojego syna. Opowieść przeplatana była dowcipami, przyśpiewkami, piosenkami góralskimi, które nasi Podopieczni chętnie śpiewali wraz z aktorami. Pan Leszek Wilk wcielił się rolę Jędrka, a Pani Lucyna Rutkowska w rolę Maryny. Bardzo serdecznie dziękujemy Agencji Artystycznej "Galana" za przepiękne przedstawienie i zapraszamy ponownie.

Czytaj więcej...