^Powrót na górę
foto1

Spotkanie z Dietetykiem

Dziś w Naszej Placówce gościliśmy Panią Dietetyk Aleksandrę Szczebak z Gabinetu Dietetycznego "Bonne Sante" - Dąbrowa Tarnowska, która służyła swoją wiedzą, doświadczeniem i przyjaznym wsparciem, wyjaśniając nam jak zdrowo się odżywiać, by móc cieszyć się dobrym zdrowiem i uzyskać dobrostan psychiczny. Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze za cenne wskazówki, a przede wszystkim profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego z Nas.

Czytaj więcej...

Wiosenne drzewka

Mieniąca się tysiącami barw, tryskająca życiem, opływająca w zapachach i niezmiernie piękna! Wiosna to najpiękniejsza pora roku! My również zainspirowani tym pięknem natury wykonaliśmy w naszej pracowni kolorowe i wiosenne drzewa, wykorzystując do tego słoiki, kamienie, gałęzie drzew oraz dekoracyjnie piórka, ptaszki i motyle. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Dbajmy o naszą Planetę

22 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Ziemi. Nasza placówka włączyła się w Akcję "#sadziMy-posadź drzewo z leśnikami"organizowaną przez Lasy Państwowe.

Czytaj więcej...

U nas dziś muzycznie...

Mimo, że wiosna płata nam figle u nas dziś bardzo wesoło. Muzykoterapia to coś, co nasi Podopieczni lubią najbardziej. To metoda terapeutyczna, która wpływa korzystnie na zdrowie psychiczne i fizyczne. Nasi Podopieczni podczas zajęć muzycznych wyrażali samych siebie, swoje emocje, angażowali swoje zmysły korzystając z dobroczynnych właściwości muzyki.

https://www.youtube.com/watch?v=3xpZ35fMnzk