^Powrót na górę
foto1

"Bezpieczne wakacje" - spotkanie z Policjantami

Przed Nami okres wakacji, dlatego też zaprosiliśmy do Naszego Domu Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej: mł. asp. Dariusza Leżonia i st. sierż. Michała Ramockiego, którzy przybliżyli Naszym Podopiecznym zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym oraz jak zachować bezpieczeństwo we własnym domu i otoczeniu.
Nasi Goście przedstawili również ważne dla nas zasady ograniczonego zachowania w stosunku do obcych, a także zachowania rozsądku podczas odbierania nieznanych nam numerów telefonów. Wielką atrakcją dla Naszych Podopiecznych była prezentacja radiowozu policyjnego i jego wyposażenia.
Dziękujemy Panom Policjantom za cenną lekcję na temat bezpiecznego zachowania się podczas wakacji.

Czytaj więcej...

Lawendowy Zagonek

Lawendowy Zagonek w Tarnowie to miejsce przesiąknięte zapachem lawendy i niezwykle wyjątkowym klimatem. Podczas warsztatów nasi uczestnicy mieli okazję poznać lawendę wszystkimi zmysłami: dotykiem, smakiem, zwrokiem, węchem oraz słuchem. Odbyły się również warsztaty pt. "Kuraki lubią dzieciaki", gdzie zapoznaliśmy  się z niezwykle rzadkim okazem kur i kurcząt. Po warsztatach i profesjonalnej sesji zdjęciowej, pełni lawendowych wrażeń i zdobytej wiedzy, smakowaliśmy pysznych kiełbasek z grilla.
Bardzo serdecznie dziękujemy przemiłym właścicielom Lawendowego Zagonku oraz wszystkim pracownikom za cudowne przyjęcie i przekazanie ogromu wiedzy.
Do zobaczenia, jeszcze wrócimy!

Czytaj więcej...