^Powrót na górę
foto1

W naszym "domowym ogródeczku" - Hortiterapia jako forma arteterapii

W pracowni Rękodzieła i Plastyki nasi Podopieczni podjęli się zadania sadzenia kwiatów pokojowych - palmy koralowej oraz aloesu. Po przygotowaniu ceramicznych doniczek i ozdobieniu ich techniką decoupage, Uczestnicy przystąpili do pracy. Terapii "towarzyszyła" muzyka relaksująca, która wzmacniała działania terapeutyczne. Każdy z Podopiecznych zabrał ze sobą do domu zasadzone kwiaty wraz z instrukcją ich pielęgnacji i uprawy. Nasza pracownia również wzbogaciła się o nowe sadzonki, starannie przygotowane i podlane przez Podopiecznych.

Czytaj więcej...

Nasze sukcesy

Z radością ogłaszamy, że Nasi Podopieczni Jadzia i Józiu zdobyli wyróżnienia w konkursie fotograficznym pt. "Zmysły", organizowanym przez Dzienny Ośrodek Wsparcia - ŚDS w Gorlicach. Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym Fotografom i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteśmy z Was dumni!

Czytaj więcej...

Wyjazd do biblioteki w Oleśnie

Dnia 7 października br. Społeczność Naszego Domu udała się do Gminnej Biblioteki w Oleśnie na promocję książki pt. "Bolesław Pierwszy Szczerbaty", autorstwa Wojciecha Ryczka, zilustrowanej przez Dominikę Ciszek. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie Autorowi książki oraz Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie.

Czytaj więcej...