^Powrót na górę
foto1

Warsztaty kulinarne w Restauracji "Per Tutti"

W dniu dzisiejszym Społeczność naszego Domu brała udział w warsztatach kulinarnych, zorganizowanych przez Właścicieli Restauracji "Per Tutti" w Dąbrowie Tarnowskiej. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Justynie i Tomaszowi Skrzelowskim za zorganizowanie warsztatów i miłe przyjęcie naszej Grupy.

Czytaj więcej...

PAPIEŻ JAN PAWEŁ II – PIELGRZYM, PODRÓŻNIK, ZAPAMIĘTANY PRZEZ CAŁY ŚWIAT

"JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE, MIMO WSZYSTKO.
TYLKO ZAŁÓŻ WYGODNE BUTY, BO MASZ DO PRZEJŚCIA CAŁE ŻYCIE. "
JAN PAWEŁ II

W dniu 17 października w naszym Domu obchodziliśmy 45 rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża. Z tej okazji gościliśmy Grupę Charytatywną „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” z Bolesławia, która wraz z Opiekunami zaprezentowali przedstawienie nawiązujące do podróży Papieża Polaka. Zapalając wspólnie światło pamięci rozpoczęliśmy wspólne świętowanie.
W czasie spotkania rozdano okazjonalne podarunki Podopiecznym oraz podziękowania i drobne upominki zaproszonym Gościom. Uroczystość zakończyło wspólne kosztowanie kremówek papieskich, które było wspaniałą okazją do integracji uczniów z osobami niepełnosprawnymi.
Dziękujemy Pani Magdalenie Karczmarczyk za koordynację spotkania oraz Pani Marii Smoła za opiekę a także Pani Ewelinie Dymon,  Pani Mirosławie Kmieć, Księdzu Sylwestrowi Taraszce za przygotowanie przedstawienia.

https://www.youtube.com/watch?v=qteQODYQDi4

Czytaj więcej...

Jesienne wianuszki

Garść kreatywności, spora dawka wyobraźni, szczypta radości i mnóstwo pomysłów to sposób by stworzyć coś naprawdę ciekawego. Zobaczcie sami.

Czytaj więcej...